Potrebni moderatori,da zajedno uredimo ovaj forum,ukoliko ste jedan od njih javite se da se dogovorimo oko svega.
Prvo se registrujte da bi ste mogli vidjeti sve teme na ovom forumu.Za one neozbiljne ima dole neozbiljni chat Smile)
Ukljucujuci i one za odrasle..
Potrebni moderatori,da zajedno uredimo ovaj forum,ukoliko ste jedan od njih javite se da se dogovorimo oko svega.
Prvo se registrujte da bi ste mogli vidjeti sve teme na ovom forumu.Za one neozbiljne ima dole neozbiljni chat Smile)
Ukljucujuci i one za odrasle..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Svidja mi se
Radio house-time

Smjesni video dana
Vrijeme
Slika dana
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 25 dana Čet Feb 01, 2024 7:27 pm
Brojac posjete
Naj bolji poslanici
Admin (107)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
skriveni (75)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
DDS (60)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
Niske (43)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
AnOiMuS (4)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
veselli (2)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
aleksandar1983 (2)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
Nenad026 (1)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
tickerabucky (1)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 
Gagy (1)
Razni mali oglasi Vote_lcapRazni mali oglasi Voting_barRazni mali oglasi Vote_rcap 

 

 Razni mali oglasi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 107
Datum upisa : 29.11.2010

Razni mali oglasi Empty
PočaljiNaslov: Razni mali oglasi   Razni mali oglasi Icon_minitimePet Dec 10, 2010 12:43 pm

- Izdajem sobu, ploče, knjige, tajne, prijatelje, rodbinu i državu.

- Psihijatar će vam pomoći da se suočite sa sobom, predsobljem i kupatilom.

- Imam plantažu oraha, potrebna ženska za tucanje!

- Trebam djevojku, ne da radi nego da pije, da zabavlja goste.

- Mjenjam žutog kanarinca za svinju od 150 kilograma. Boja nije bitna.

- Mlad student, 26 godina, ne puši, ne pije, ne juri ženske, rado bi promijenio način života.

- Djevojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oči, zaposlena, bogata, traži mušku osobu sličnih osobina kojoj bi prodala 10 kubika bukovih greda. Povoljno!

- Mašem po aerodromima i autobusnim stanicama. Šifra "Parkinson".

- Ako neko želi da ostavi alkohol i cigare, nek' ih ostavi kod mene.

- Traži se radnik za prodaju kikirikija na komad. Šifra: "Strpljenje".

- Prodajem kravu, crna metalik boja, hi-fi mukanje, spušteno vime, sportski rep i aluminijska kopita.

- Vi imate Sony PlayStation, ja imam vrijeme, znanje i iskustvo. Za simboličnu naknadu prelazim najteže nivoe igara.

- Pjevačica zgodne spoljašnjosti pjevala bi i u unutrašnjosti.
Nazad na vrh Ići dole
https://spajalica.bosnianforum.com
Niske
Admin
Niske


Broj poruka : 43
Datum upisa : 28.12.2010
Godina : 33
Lokacija : Brod

Razni mali oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni mali oglasi   Razni mali oglasi Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 6:48 am

- Mjenjam zdravstvenu knjižicu za štednu. Šifra: "Zdravlje - najveće bogatstvo"

- Vi imate Sony PlayStation, ja imam vrijeme, znanje i iskustvo. Za simboličnu naknadu prelazim najteže nivoe igara.

- Prodajem ženu od 50, za dvije od 25 godina.

- Mjenjam žutog kanarinca za svinju od 150 kilograma. Boja nije bitna

- Čistim po kućama.
Šifra: Lopov.

- Ako neko želi ostaviti alkohol i cigare, nek' ih ostavi kod mene

- Prodajem mušku kravu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Razni mali oglasi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ovi su navodno bili pravi, objavljeni oglasi..., šta ljudi prodaju?
» smjesno bez glave

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZaBaVa :: Saljivi oglasi-
Skoči na: