Potrebni moderatori,da zajedno uredimo ovaj forum,ukoliko ste jedan od njih javite se da se dogovorimo oko svega.
Prvo se registrujte da bi ste mogli vidjeti sve teme na ovom forumu.Za one neozbiljne ima dole neozbiljni chat Smile)
Ukljucujuci i one za odrasle..
Potrebni moderatori,da zajedno uredimo ovaj forum,ukoliko ste jedan od njih javite se da se dogovorimo oko svega.
Prvo se registrujte da bi ste mogli vidjeti sve teme na ovom forumu.Za one neozbiljne ima dole neozbiljni chat Smile)
Ukljucujuci i one za odrasle..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Svidja mi se
Radio house-time

Smjesni video dana
Vrijeme
Slika dana
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 25 dana Čet Feb 01, 2024 7:27 pm
Brojac posjete
Naj bolji poslanici
Admin (107)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
skriveni (75)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
DDS (60)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
Niske (43)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
AnOiMuS (4)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
veselli (2)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
aleksandar1983 (2)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
Nenad026 (1)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
tickerabucky (1)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 
Gagy (1)
Kako djeca gledaju na brak Vote_lcapKako djeca gledaju na brak Voting_barKako djeca gledaju na brak Vote_rcap 

 

 Kako djeca gledaju na brak

Ići dole 
AutorPoruka
skriveni
Administrator
Administrator
skriveni


Broj poruka : 75
Datum upisa : 10.12.2010

Kako djeca gledaju na brak Empty
PočaljiNaslov: Kako djeca gledaju na brak   Kako djeca gledaju na brak Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 12:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iz "Mitrovackih novina" (Sr. Mitrovica)
• Kad se odlucuje kad treba stupiti u brak?
Prvo moraš da nadeš nekog ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti voliš fudbal onda i njoj mora da se svida to da ti voliš fudbal i onda da donosi cips i pivo. (Marko, 10 godina)
Ti u stvari ne odlucuješ sam kad treba da stupiš u brak. Bog to odlucuje davno unapred i ti onda na kraju vidiš šta ti se dogodilo. (Jovana, 10 godina)

• Koje su prave godine za brak?
Najbolje godine su 23 jer onda poznaješ svog muža najmanje 10 godina. (Sandra, 10 godina)
Ne postoje najbolje godine za brak - moraš stvarno da budeš dovoljno glup da bi se oženio. (Filip, 6 godina)

• Šta tvoji roditelji imaju zajednicko?
Paaa… oboje ne žele da imaju još dece. (Sara, 8 godina)

• Šta se radi u izlasku sa devojkom / momkom?
Izlasci su tu da bi se zabavljali i ljudi bi trebali da iskoriste priliku da se bolje upoznaju. Cak i decaci imaju da kažu nešto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slušaš. (Jasna, 8 godina)
Kod prvog izlaska se pricaju interesantne laži tako da su onda zainteresovani i za drugi izlazak. (Milan, 8 godina)

• Šta bi ti radio kad bi tvoj prvi izlazak skroz loše prošao?
Ja bih otišao kuci i pretvarao se da sam mrtav. Onda bih nazvao novine telefonom i rekao da mi naprave umrlicu. (Darko, 9 godina)

• Kada sme da se poljubi neko?
Kada je bogat i ima puno para. (Jelena, 7 godina)
Kada poljubiš neku devojku onda moraš da se njome oženiš i da imaš decu sa njom. Tako ti je to! (Dejan, 8 godina)

• Da li je bolje biti oženjen ili ne?
Ja ne znam šta je bolje, ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom ženom. Ja ne želim da ona postane debela. (Mirko, 8 godina)
Za devojcice je bolje da se ne udaju, ali decacima treba neko ko ce da cisti. (Marija, 9 godina)

• Šta treba da se uradi da bi brak bio uspešan?
Muž treba uvek da kaže ženi da je lepa, pa cak i ako ona izgleda kao autobus! (Stanko, 10 godina)
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako djeca gledaju na brak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smijesna djeca
» Evo kako se prave vuvuzele
» Evo kako se vadi plutani cep
»  Kako se na bosanski kaže patuljak
» Kako se kaže konobar na japanskom?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZaBaVa :: Smijeh je lijek-
Skoči na: