Potrebni moderatori,da zajedno uredimo ovaj forum,ukoliko ste jedan od njih javite se da se dogovorimo oko svega.
Prvo se registrujte da bi ste mogli vidjeti sve teme na ovom forumu.Za one neozbiljne ima dole neozbiljni chat Smile)
Ukljucujuci i one za odrasle..
Potrebni moderatori,da zajedno uredimo ovaj forum,ukoliko ste jedan od njih javite se da se dogovorimo oko svega.
Prvo se registrujte da bi ste mogli vidjeti sve teme na ovom forumu.Za one neozbiljne ima dole neozbiljni chat Smile)
Ukljucujuci i one za odrasle..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Svidja mi se
Radio house-time

Smjesni video dana
Vrijeme
Slika dana
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 25 dana Čet Feb 01, 2024 7:27 pm
Brojac posjete
Naj bolji poslanici
Admin (107)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
skriveni (75)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
DDS (60)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
Niske (43)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
AnOiMuS (4)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
veselli (2)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
aleksandar1983 (2)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
Nenad026 (1)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
tickerabucky (1)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 
Gagy (1)
ON i ONA (razmisljanja) Vote_lcapON i ONA (razmisljanja) Voting_barON i ONA (razmisljanja) Vote_rcap 

 

 ON i ONA (razmisljanja)

Ići dole 
AutorPoruka
skriveni
Administrator
Administrator
skriveni


Broj poruka : 75
Datum upisa : 10.12.2010

ON i ONA (razmisljanja) Empty
PočaljiNaslov: ON i ONA (razmisljanja)   ON i ONA (razmisljanja) Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 1:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
ONA kaze ONA misli:

1. Ne mogu, ti si mi kao brat - Podsecas me na onog idiota sto svira klavijature u grupi "Neverne bebe".

2. Postoji mala razlika u nasim godinama - Ti si jedan starkelja.

3. Ne privlacis me u "tom" pogledu - Ti si najruzniji kreten kojeg sam ikada videla.

4. Moj zivot je trenutno previse komplikovan - Ne zelim da sve vreme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.

5. Vec imam momka... - ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.

6. Ne zelim sklapati veze sa ljudima sa kojima radim - E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.

7. Nisi ti kriv, to je zbog mene - Nisam ja kriva, to je zbog tebe.

8. Trenutno sam koncentrisana na svoju karijeru - Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.

9. Ne zelim se udavati - Zaklela sam se da necu imati nista sa takvima kao sto si ti.

10. Ostanimo samo prijatelji! - Zelim da budes u blizini kako bih mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.


ON kaze ON misli:
[You must be registered and logged in to see this image.]


1. Ne mogu, ti si mi kao sestra - Ruzna si.

2. Postoji mala razlika u nasim godistima... - Ruzna si.

3. Ne privlacis me na "taj" nacin... - Ruzna si.

4. Moj zivot je trenutno previse komplikovan... - Ruzna si.

5. Vec imam devojku... - Ruzna si.

6. Ne zelim da sklapam veze sa zenama sa kojima radim - Ruzna si.

7. Nisi ti kriva, to je zbog mene - Ruzna si.

8. Trenutno sam koncentrisan na svoju karijeru - Ruzna si.

9. Ne zelim da se zenim - Ruzna si.

10. Ostanimo samo prijatelji! - E stvarno si ruzna
Nazad na vrh Ići dole
 
ON i ONA (razmisljanja)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: ZaBaVa :: Smijeh je lijek-
Skoči na: